Dane teleadresowe:
PPUH Prosper sp. z o.o., 14-105 Łukta ul. Warmińska 14 a
PL 28153901 WE, NIP 741-000-37-57
tel +48896475035 fax +48896475313

Dział Osoba Wewnętrzny E-mail
Sprzedaż Dyrektor naczelny - Jacek Raszkiewicz 70 j.raszkiewicz@prosper.biz.pl
Sprzedaż Handlowiec export - Beata Galarda 61 b.galarda@prosper.biz.pl
Sprzedaż Handlowiec kraj - Monika Wieczkowska 45 m.wieczkowska@prosper.biz.pl
Kontraktacja Kierownik ds. skupu - Jarosław Początek 72 j.poczatek@prosper.biz.pl
Produkcja Dyrektor ds. produkcji - Bożena Olszewska 80 b.olszewska@prosper.biz.pl
Produkcja Kierownik produkcji - Zenobia Pawełczyk 87 z.pawelczyk@prosper.biz.pl
MWG Kierownik MWG - Marzena Grabowska 54 m.grabowska@prosper.biz.pl
MWG Zca kierownika MWG - Łukasz Borowiec 54 l.borowiec@prosper.biz.pl
Techniczny Główny mechanik - Tomasz Kłosiński 65 t.klosinski@prosper.biz.pl
Księgowość Główny księgowy - Barbara Ogonowska 66 b.ogonowska@prosper.biz.pl
Księgowość Windykacja - Izabela Marcinowska 67 i.marcinowska@prosper.biz.pl
Kadry Kierownik ds. kadr i płac - Mariola Raszkiewicz 64 m.raszkiewicz@prosper.biz.pl
QM Pełnomocnik ds. ZSZ - Władysław Horabik -- w.horabik@prosper.biz.pl

Start | O nas | Oferta | Kontakt | Dojazd